28 Şubat 2014 Cuma

BU GÜN GÜNLERDEN CUMA :)


Geldi haftanın en sevdiğim günü. Cuma günleri kendimi çok mutlu hissederim herzaman, hayatımı etkileyecek kararlarımın, mutlu anlarımın, iyi haberlerimin genelde cumayla alkası vardır yada huzurlu ruh halimden ötürü bana öyle gelir :) bilmiyorum.
Bugün minik prensesimin dr kontrolü vardı, gidinceye kadar endişelenmeme bir sebep olmamasına ragmen acabalar beynimi kemirip durdu neyseki doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledide içime su serpildi. Hastaneden sonra English Home'a uğradım ve uzun süredir istediğim ama evde nereye yakışacağına bir türlü karar veremediğim için almayı sürekli ertelediğim yastığımı aldım :).Şimdilik burda duruyor ama tam yeri orası değil :). Evimdede pembeli tek bir nokta yok kırmızı,krem geneli kızımın odasını yapmaya çalışıyoruz belki orada durur bellimi olur belki bu yastığın hatrına pembelerle barışıp kızımın odasını biraz pembeleştirebilirim :)).

 
Vee buda kızımın doğumgününde gelen misafirlere vermek üzere hazırlayacağım matruşkanın kalıbı, kocaman sevimli bişey oldu en azından ben çok sevdim.Değişik bişeyler olsun istiyodum sonunda matruşkaya karar verdim zaten bayıldığım bir figür neden olmasın dedim ve sıvadım kolları, ben bi taraftan teyzemiz bi taraftan çalışıyor doğumgünü partisi için bakalım neler çıkacak ortaya.

Şimdiden herkese mutlu haftasonları diliyorum :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder